vita mo z potriynim svyatom Шановні викладачі і студенти!

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об'єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва. Щиро вітаємо Всіх, в кому живе дух наших славних попередників – запорожців, бажаємо здоров'я і нових перемог в ім'я нашої великої Батьківщини.

Щастя всім, радощів та благополуччя!

Деканат факультету інформатики

24534Шановні колеги!

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов'язані своїми життєвими і професійними перемогами. Саме педагог своєю повсякденною працею формує людину та суспільство завтрашнього дня.

Переконані у тому, що Ваш професіоналізм, відданість обраній справі, стануть запорукою подальшого розвитку освіти України.

У ці святкові дні дякуємо Вам за вашу натхненну, самовіддану і невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Низький уклін Вам за вашу непохитну віру у кожного студента, у кожного з Нас. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану студентам!

Бажаю Вам, дорогі працівники освіти, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, любові, оптимізму і  нових педагогічних звершень заради!
деканат факультету інформатики

6c9dcd8f2100ee9163d34faf678b13143aa4c27eВітаємо з Днем програміста! Бажаємо, щоб робочий код у Вашому  житті був злагодженим і точним, любов була захищена надійним паролем, а компіляторами долі були здоров’я, успіх і благополуччя.

image 1 1Шановні колеги, студенти!

Щиро вітаємо Вас із визначним святом — Днем незалежності України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.
Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
Від усієї душі зичемо Вам і Вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

З повагою, деканат факультету інформатики.

vypusk 2018Шановні випускники !!!

Від щирого серця вітаємо вас із закінченням навчання на факультеті інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова та здобуттям освітнього рівня - бакалавр та магістр! Сподіваємося, що час, який був проведений вами в стінах нашого закладу, назавжди буде закарбований в ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть домогтися задуманих цілей, сприятимуть у виборі життєвого шляху.Сьогодні ви стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору наступного місця навчання чи вимріяного місця праці. Вам належить зробити в житті не один вирішальний та відповідальний крок. Сподіваємось, що кожного разу вибір ваш буде правильним!

Ви – молоді, повні сил, енергії, великих планів на майбутнє. Щиро бажаємо, щоб всі ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава.

Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар'єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! В добру путь!

e school