Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, оперативні новини з сайту факультету (БОТ) <<<Subscribe>>>.           Telegram канал, важливі оголошення студентам від деканату ФІ <<<Subscride>>>

srt 0   22 жовтня 2019 р. на базі факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся семінар з майстер-класом з освітньої робототехніки. Запрошений спікер - Анатолій Василюк, не тільки директор центру ОРТ "Щастя", викладач робототехніки, тренер учнівської команди з робототехніки, ментор, а й найкращий практик з робототехніки в Україні.

Цілком очевидно, що освітня робототехніка є сучасним освітнім трендом.
Це підтверджують також результати дослідження Всесвітнього економічного форуму про тенденції розвитку майбутніх професій (Future of Jobs Report 2018), http://reports.weforum.org/future-of-jobs-2018. Професії, пов'язані з робототехнікою, займають значну частку серед професій майбутнього.

Для того, щоб навчати учнівську молодь професій майбутнього, - вчителям, викладачам потрібно постійно розвиватись самим. Тому, дуже сподіваюсь, що такі заходи від найкращих практиків стануть традицією на нашому факультеті.
   Дуже дякуємо Анатолію Василюку за цікавий та корисний семінар !!!

Завжди дуже раді Вас бачити в НПУ!!!

srt 1