Саме такими їх визнало керівництво найбільшого вищого педагогічного навчального закладу УкраїниНПУ імені М. П. Драгоманова. Перший проректор вишу Володимир Бех навіть зізнався, що не побоявся б разом з такими конкурувати на будь-якому інтелектуальному чи то спортивному змаганні.

Секрет – хто ж вони – для усіх драгоманівців відкрився 25 жовтня на засіданні комісії з визначення лауреатів іменних стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова та стипендій від «Асоціації “Афганців” Чорнобиля» студентам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Захід пройшов уже традиційно за участі народного депутата України Олександра Рябеки, що виконував найпочеснішу місію – вручення дипломів та відзнак. Цьогоріч вперше за кілька років переможців було майже удвічі більше, адже ініціатори вирішили, «так, як і у спорті» пожартував Володимир Павлович, відзначити не лише перших, але й номінантів, що посіли другі та треті місця.

На завершення враженнями від атмосфери урочистостей поділився нардеп Олександр Рябека, зауваживши, що незважаючи на емоційність церемонії нагородження, йому вдалося відпочити від галасливих вуличних перехожих, переконаних у тому, наче молодь в Україні занепадає духовно й інтелектуально. Юні драгоманівці, що за свій молодий вік вже «назбирали» десятки відзнак, медалей, «колекціонують» дипломи й грамоти, отримали всеукраїнське і світове визнання, не можуть не заспокоювати та не радувати душу. Все таки завдяки цьому молодому талановитому «майбутньому» віра в хороше не зникає із сердець українців.

Привітаймо ж переможців:

Лауреати стипендії від «АСОЦІАЦІЇ “АФГАНЦІВ” ЧОРНОБИЛЯ»:

{slide=«За активну участь у громадському житті університету»}

• Стипендію отримує НАТАЛІЯ СКИДАНЧУК, студентка Інституту української філології.
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджується АНАСТАСІЯ МИГУР, студентка Інституту історичної освіти.

{slide=«За відмінні успіхи у навчанні»}

• Стипендію отримує ВІКТОРІЯ САВЧУК, студентка Інституту корекційної педагогіки та психології.
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджується ІРИНА МОСІЙЧУК, студентка Інституту соціології, психології та управління.
  • Почесною грамотою нагороджується ОЛЬГА НІКОЛАЙЧУК, студентка Фізико-математичного інституту.

{slide=«За творчі досягнення»}

• Стипендію отримує ОКСАНА СКУМІНА, студентка Інституту української філології.

{slide= «За високі спортивні досягнення»}

• Стипендію отримує ОКСАНА ГРЕБЕНЮК, студентка Інституту соціальної роботи та управління.
  • Дипломами ІІ ступеня нагороджуються АНДРІЙ МОКРИЙ, студент Інституту природничо-географічної освіти та екології та АНТОН ЮЖАКОВ, студент Інституту фізичного виховання та спорту.
  • Почесною грамотою нагороджується МИКИТА СОКОЛЬСЬКИЙ, студент Інституту фізичного виховання та спорту.

{/slides}

Лауреати стипендії від Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова:

{slide=«За відмінні успіхи у навчанні»}

• Стипендію отримує АННА ГУЛЮК, студентка Інституту української філології.
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджується ЗАРІНА НІДОЄВА, студентка Інституту природничо-географічної освіти та екології.
  • Почесною грамотою нагороджується ОЛЕНА ПАВЛЕНКО, студентка Інституту інформатики.

{slide=«За наукові досягнення»}

• Стипендію отримує СОФІЯ СКРИПНИК, студентка Фізико-математичного інституту.
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджується МИРОСЛАВ ФЕДОРЕНКО, студент Інституту інформатики.
  • Почесними грамотами нагороджуються ГЕННАДІЙ СТАВИЦЬКИЙ, студент Інституту соціології, психології та управління та НАДІЯ ТКАЧ, студентка Інституту політології та права.

{slide=«За творчі досягнення»}

• Стипендію отримує ДМИТРО ПУСТОВІТ, студент Інституту української філології.
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджується ОЛЬГА СЕРДЮК, студентка Інституту філософської освіти і науки.
  • Почесною грамотою нагороджується ДІАНА АНДРЄЄВА, студентка Фізико-математичного інституту.

{slide=«За мистецькі здобутки»}

• Стипендію отримує АЛЬОНА БОРЯК, студентка Інституту мистецтв.
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджується НАТАЛІЯ КОСТЕНКО, студентка Інституту інформатики.
  • Почесною грамотою нагороджується МАРІЯ ДОМБРОВА, студентка Інституту філософської освіти і науки.

{slide=«За високі спортивні досягнення»}

• Стипендію отримує ДЕНИС ЯСИНСЬКИЙ, студент Інституту фізичного виховання та спорту.
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджується ОЛЕКСАНДР МАТУС, студент Інституту філософської освіти і науки.
  • Почесною грамотою нагороджується МИХАЙЛО ПЯТИЛІТОВ, студент Інституту фізичного виховання та спорту.

{slide=«За активну участь у спортивно-масовій роботі»}

• Стипендію отримує ТЕТЯНА ГАЛЬОНКО, студентка Фізико-математичного інституту.
  • Почесними грамотами нагороджуються ДАРІЯ КОШМАНЕНКО, студентка Інституту філософської освіти і науки та ЛЕСЯ ЛЯХОВЧУК, студентка Інституту соціальної роботи та управління.

{slide=«За участь у розбудові студентського самоврядування»}

• Стипендію отримує ЄВГЕНІЯ ЄРМОЛАЄВА, студентка Інституту корекційної педагогіки та психології.

{/slides}