Міжнародні зв'язки

logo joomla15 ii ua   Щиро вітаємо із 10-річчям від дня заснування Факультету інформатики (тоді Інститут інформатики). Цей ювілей – ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів Факультету інформатики. Всі вони роблять гідний внесок у розвиток науки інформатики та приділяють значну роль у становленні і розвитку комп’ютерно-орієнтованих систем навчання різних предметів, і в першу чергу природничо-математичних.

Створений за підтримки видатних українських учених М.І. Жалдака, Н.В. Морзе, Ю.С. Рамського, В.П. Сергієнка, факультет сьогодні належить до лідерів вищої освіти, посідаючи провідні позиції в галузі інформатики.

Сьогодні колектив продовжує і примножує свої славні традиції попередників. Успішно запроваджує інноваційні підходи до підготовки нової генерації духовної та інтелектуальної еліти нації.

Бажаємо здоров'я, щастя, добробуту, великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів до нових звершень.

З повагою деканат факультету інформатики