Загальні

19 грудня 2018 року о 14.00 год в ауд. 340.  відбудуться збори трудового колективу та засідання  Вченої ради факультету інформатики

Порядок денний:

Обговорення та рекомендація кандидатур для обрання на посаду декана факультету.

Засідання Вченої ради факультету

Порядок денний:

1. Про зміни у складі Вченої ради факультету інформатики.
  2. Вибори декана факультету інформатики.
  3. Конкурсні справи.
  4. Різне.

ПРЕДСТАВНИКИ СТУДЕНТСТВА З ПРАВОМ ГОЛОСУ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ 19 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, В ГОЛОСУВАННІ ЩОДО РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЧЕНІЙ РАДІ ФАКУЛЬТЕТУ ДЛЯ ОБРАННЯ НА ПОСАДУ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАТИКИ.

1. Касьян М.
2. Ступін О.
3. Слонь С.
4. Коваль О.
5. Крамаренко В.
6. Володіна В.

7. Солов’ян О.
8. Єщенко Д.
9. Шаповал А.
10. Борисенко Т.
11. Парасоткіна М.

Студентська виборча комісія.

unnamed18 грудня 2018 року на факультеті пройдуть прямі таємні вибори

ПРЕДСТАВНИКІВ СТУДЕНТСВА З ПРАВОМ ГОЛОСУ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ В ГОЛОСУВАННІ ЩОДО РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЧЕНІЙ РАДІ ФАКУЛЬТЕТУ ДЛЯ ОБРАННЯ НА ПОСАДУ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАТИКИ.

Виборча дільниця - деканат факультету інформатики (ауд. 341).
Початок роботи о 10.00. Закінчення голосування 17.00.
Оголошення результатів 18 грудня 2018 року о19.00.

Прийди і проголосуй!
Студентська виборча комісія.

unnamed 4

11 грудня 2018 року делегація факультету інформатики на чолі з деканом професором Кудіним А.П. та завідувачем лабораторії електронного навчання Зінюком В.В. відвідала конференцію, яку організувала Асоціація «Інформаційні технологій України». Асоціація об’єднує 60 провідних компаній індустрії розробки програмного забезпечення, є національним представником України у Всесвітньому альянсі інформаційних технологій (WITSA) і Європейській асоціації цифрових технологій (Digital Europe). Запрошення факультету на цей захід є результатом співпраці НПУ і EPAM System відповідно до укладеної угоди. На конференції було 120 делегатів, в тому числі представники ряду провідних ВНЗ України, які ведуть підготовку програмістів (ХНУРЕ, КПІ тощо). Одне з рішень – створення фінансового фонду підтримки технічного забезпечення вищих навчальних закладів, які ведуть підготовку ІТ-спеціалістів, сучасним компютерним обладнанням. До плану забезпечення на 2019 рік внесено наш факультет, який представив на конференції інноваційну Програму розвитку інформатизації факультету інформатики - «Електронний факультет».

Distant

Оголошується набір учнів 11 класів та випускників шкіл на курси з підготовки до вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання:

• пільги при вступі до НПУ ім. М.П.Драгоманова у 2019 році;
  • досвідчені викладачі Вузу;