Працевлаштування

Підготовчі курси до ЗНО

Distant

Хто на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Загальні

1veresnyaШановні викладачі та студенти!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року!

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їхню неоціненну роботу розуму і серця.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів навчатися, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Успіхів вам у праці та навчанні.

ind2018До уваги студентів денної форми навчання,  які планують працевлаштування у 2018-2019 н.р. навчаючись за індивідуальним навчальним графіком

До 14 вересня 2018 року потрібно подати у деканат заяву на ім’я ректору університету, додавши до неї довідку з місця роботи.

Після 14 вересня 2018 року індивідуальні графіки навчання не оформлятимуться.

unnamed3 вересня 2018 року о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац; адреса: Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти. Церемонію вручення символів студентства – Ключа від Країни Знань та Студентського квитка – супроводжуватиме незабутня концертна програма. Запрошуємо долучитися до цієї незабутньої хвилюючої миті у житті кожного студента.

unnamedШановні першокурсники вітаємо вас зі вступом на Факультет інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова.
31 серпня 2018 року о 12.00 в аудиторії 340 відбудеться зустріч першокурсників з деканом факультету та керівництвом факультету інформатики.

Деканат факультету інформатики

vstup 2018Шановні вступники! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова повідомляє, що в університеті оголошено додатковий набір в магістратуру з 27.08.2018 по 06.09.2018. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини! Ми чекаємо на вас!

Деканат Факультету інформатики

e school