Загальні

unnamed

22 травня 2019 року відбулось підписання угоди про співпрацю між факультетом інформатики та однією з провідних в Україні фірм по розробці програмного забезпечення DICEUS. Підписання проходило під час засідання Вченої ради факультету. На підписанні був присутній генеральний директор фірми DICEUS Ілля Пінчук. Угода на 5 років і передбачає допомогу факультету в організації практик та проведення тренінгів для студентів факультету з актуальних питань виробництва програмного забезпечення в галузі робототехніки та космосу.

zz1   15 травня 2019 з 12.00 до 16.00 год. за ініціативи студентів 4 факультетів (фізико-математичного, інформатики, природничо-географічної освіти та екології, інженерно-педагогічного) організували науковий пікнік "Science is fun".
   В програмі були представлені:
  - майстер-класи з робототехніки, 3D-моделювання та Веб-дизайну;
  - фізичні експерименти за використанням приладів, виготовлених руками студентів (трансформатор Тесла, датчик Пельтьє і т.д.), досліди з рідким азотом та сухим льодом;
  - досліди з хімії ("Каскадерська кров", "Фараонові змії", синтез флуоресцеїну і т.д.).
   Дякуємо всім студентам, які брали участь в підготовці та проведенні заходу!!!

qq1   У рамках співпраці з КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» 15 травня 2019 року о 16.00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова 9, НПУ імені М.П. Драгоманова була проведена підсумкова сесія відділення комп'ютерних наук.

Були вручені відзнаки і подяки переможцям ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, науковим та педагогічним керівникам, керівникам та методистам секцій відділення, членам журі та активним членам КПНЗ «Київської Малої академії наук учнівської молоді» відділення комп'ютерних наук.

Сподіваємося, що всі випускники навчальних закладів, хто побували на цьому заході, найближчим часом стануть студентами нашого факультету!

vitayu 2Шановні колеги, студенти!

9 травня відзначається як День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
   Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов'язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

“Ніколи знову”, адже саме в наших руках не допустити повторення жахіть війни, та роки воєнного лихоліття: 1939-1945! Бажаємо всім мирного неба над головою, чистої води і ніякої біди!

Деканат факультету інформатики

vitayu 1   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.04.2019 № 544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 квітня 2019 року» присвоєно науковий ступінь доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 «Теорія та методика навчання (інформатика)» Підгорній Тетяні Володимирівні!
   Захист дисертації відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.03, за спеціальністю 13.00.02 «Теорія та методика навчання (інформатика)» в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Тема дисертації – "Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін до професійної діяльності в умовах інформатизованого навчального процесу", науковий консультант - доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Жалдак Мирослав Іванович, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики.
   Бажаємо Тетяні Володимирівні успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Ваші здобутки складають потужне інтелектуальне надбання педагогічної науки! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров'я, натхнення, підтримка родин та колег!

З повагою, колектив факультету інформатики