20161115 151316 www     Понад 30 років на факультеті інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова традиційно проводиться Всеукраїнський семінар присвячений проблемам інформатики в Україні та способам їх вирішення. 15 листопада 2016 року на семінарі доповідав учень Віктора Михайловича Глушкова - доктор фізико-математичних наук, професор Вельбицький Ігор В'ячеславович з доповіддю: «Програмування без мов програмування. Графічна поліглот-концепція». Всі учасники семінару, а це студенти, викладачі факультеті інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова, запрошені гості з різних ВНЗ України, учні КПНЗ «Київської Малої академії наук учнівської молоді» були в захваті від того, як досить складні питання та проблеми програмування можна подати так просто та наочно. Після закінчення семінару всі бажаючі могли отримати доступ до запропонованого проекту та інструментарію. Такий захід був надзвичайно корисним, бо сприяв вирішенню багатьох питань програмування, зокрема суттєво покращити рівень компетентностей майбутніх вчителів інформатики.