P80323 121024 www23 березня 2018 року з метою популяризації всіх напрямків підготовки майбутніх студентів факультету інформатики відбулась зустріч з учнями  Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Вони приїхали з різних навчальних закладів Київської області, щоб поспілкуватись та визначитись з майбутніми сучасними тенденціями в галузі ІТ. Під час зустрічі були проведені майстер-класи з робототехніки, 3D моделювання. На заході були присутні: декан факультету інформатики, професор Франчук Василь Михайлович; завідувач кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань, професор Войтович Ігор Станіславович;  доцент, кандидат педагогічних наук Єфименко Василь Володимирович; старший викладач, кандидат фізико-математичних наук Малежик Петро Михайлович, студенти факультету інформатики. Сподіваємось побачити  молодих і перспективних учнів «Малої академії наук учнівської молоді» серед майбутніх студентів факультету інформатики.

sEZWS0m0PlM e school