Працевлаштування

Хто на сайті

Розклад екзаменів

Завантажити

Прохання до студентів контрактної форми навчання - провести оплату за навчання і ксерокопію платіжки занести в деканат!

Звертати увагу на розклад - будуть доповнення.

Зверніть увагу на час проведення екзаменів.

Якщо в комірці із назвою іспиту не зазначено час, то:
екзамени розпочинаються о 9:00.
Підсумкова атестація - 8:00.
Захист дипломів - 9:00.
Успіхів на екзаменах!

calendar planning photoОголошення! Шановні студенти заочної форми навчання, слідкуйте за розкладом. Можливі зміни!

У перший день навчання не забудьте занести у деканат копію квитанції за навчання.

Завантажити >>>>>

Розклад Державних екзаменаційних іспитів  Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова на весняний семестр 2013 навчального року

Розклад екзаменаційних іспитів  Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова на весняний семестр 2013 навчального року.

e school