УВАГА! Відтепер, квитанції про оплату освітніх послуг, надсилати в електронному вигляді.
Форма знаходиться в розділі "Студентське життя" -> "Квитанції".

1322254   У межах спільного проєкту факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова та факультету гуманітарних, спортивних та освітніх наук університету південно-східної Норвегії "Розвиток демократичної культури в педагогічній освіті України, Норвегії та Палестини" завершився відбір студентів за програмою академічної мобільності.
   21 листопада 2019 року начальник відділу міжнародних зв'язків, доцент Тетяна Матусевич та куратор проєкту, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Лариса Колесник провели для переможців інформаційну сесію "Норвегія: культурні особливості та освітні виклики". Вітаємо переможців: Миколу Мовчана, студента 2 курсу спеціальності "Середня освіта (Інформатика)" та Марину Аксанюк, студентку 4 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки".

Деканат факультету