Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, оперативні новини з сайту факультету (БОТ) <<<Subscribe>>>.           Telegram канал, важливі оголошення студентам від деканату ФІ <<<Subscride>>>

0p n  У рамках співпраці з КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» протягом вересня відбулися знакові події:
   18.09.2019 року у Колонній залі КМДА (вул. Хрещатик, 36) «Науковий променад»;
   26.09.2019 Настановча сесія відділення "Комп'ютерні науки" за адресою: м. Київ, вул. Пирогова 9, ауд.НПУ імені М.П. Драгоманова;
   28.09.2019 Науковий пікнік у парку імені Тараса Шевченко.
   Активними учасниками цих заходів були представники факультету інформатики, зокрема, професор кафедри теоретичних основ інформатики, доктор фіз-мат наук Самусенко Петро Федорович, доцент кафедри теоретичних основ інформатики, канд. пед. наук Єфименко Василь Володимирович, старший викладач кафедри інформаційних технологій і програмування Оніщенко Сергій Миколайович, студент 4 курса спеціальності "Інформатика* " Оніщенко Данило Сергійович.
   До участі в заходах були запрошені учні 8-11 класів, вони мали можливість обрати напрямок за власним уподобанням та зареєструватися для виконання науково-дослідницької роботи і участі у цікавих наукових заходах, приєднавшись до когорти юних дослідників. У програмах заходів передбачено: майстер-класи, наукові шоу, розважальна програма, конкурси та призи найактивнішим учасникам.

Сподіваємося, що всі, хто цікавляться комп'ютерними науками, з часом стануть студентами нашого факультету!