Шановні студенти, абітурієнти та викладачі, новини з нашого сайту Ви можете отримувати з Telegram каналу <<<Subscribe>>>.

unnamed9   На початку грудня (з 2.12. - 4.12.2019 року) в Пущі-Водиці - історичній місцевості та кліматичному курорті у північно-західній частині Києва на базі ДПУ Міжнародного дитячого центру "Артек" відбулась культурологічна практика студентів, аспірантів та викладачів університету з метою ознайомлення з історико-культурною спадщиною України, формуванню лідерських та командних якостей майбутньої еліти України.

Протягом трьох днів екскурсанти брали участь у різноманітних освітніх проектах, творчих конкурсних програмах, спортивних іграх, змаганнях, квестах. За результатами проведеного заходу були вручені відзнаки та нагороди. Від факультету інформатики брав участь студент 1 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" - Лоїк Владислав, який був відзначений в кількох номінаціях. Сподіваємось, що Владислав набув хорошого досвіду у формуванні сучасного командного духу та лідерських здібностей, які будуть втілені в роботу Студентських самоврядних організацій факультету інформатики. Ми пишаємося такими студентами - наші найкращі.

Деканат факультету інформатики.

nag0