00G62TCCAC                        

00CZYJpUvW

Шановні студенти, абітурієнти та викладачі, новини з нашого сайту Ви можете отримувати з Telegram каналу <<<Subscribe>>>.    

   

22

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

   Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Напередодні новорічних свят Ми щиро вдячні колективу за значні досягнення, наукові здобутки, розуміння, підтримку та прагнення розвивати Наш факультет. Завдяки узгодженій роботі єдиної команди, відданій праці та ініціативі кожного, Нам вдається зберегти та примножувати свої позиції в освітньому просторі нашої держави.

   Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх Нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя та процвітання!

   Від усього серця бажаємо Всім міцного здоров'я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких! Нехай Новорічні свята принесуть у Ваші родини достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнюють Ваше серце радістю й натхненням!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найщирішими вітаннями, деканат факультету.

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід