Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.  dyktant zast   У переддень Свята української писемності та мови колектив НПУ імені М.П. Драгоманова спільно з усією Україною долучився до загальнонаціональної акції  – написання 19-го Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Цьогоріч охочих написати диктант стало ще більше, а тому і локацій в університеті збільшилось. Які б важливі і нагальні справи у кожного не були, але всі – від студентів, викладачів та співробітників університету до його адміністрації – зібралися, аби виконати найголовніше завдання цього заходу – об’єднатися навколо мови з усією країною.

Щиро вдячні кожному, хто прийшов. Ми це зробили!

2. kor ped 100 zast     7 листопада 2019 року відбувся ІІ З’їзд корекційних педагогів України «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України», присвячений 185-річчю Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та 100-річчю факультету спеціальної та інклюзивної освіти. Вітання університету і факультету, а також учасникам З’їзду надійшли як від українських колег, так і від міжнародних партнерів (Швеція, Молдова, Білорусь тощо).

3. melodija zast    6 листопада у Національній філармонії України відбувся щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова «Мелодія серця» (декан факультету та автор проєкту — Василь Федоришин).

У фоє філармонії під музичний супровід шедеврів світової класики у виконанні студентів факультету можна було насолодитися ще й образотворчим мистецтвом, оглянувши картини студентів факультету педагогіки та психології, що створювало неперевершену атмосферу перед концертом.

4. ksv zast     5 листопада 2019 року на факультеті соціально-економічної освіти відбулася студентська дискусійна зустріч та офіційне вручення сертифікатів першим 50-ти студентам-учасникам онлайн–курсу «КСВ», що було зініційовано «Школою Social лідерства – Student» НПУ імені М.П. Драгоманова за організаційної підтримки кафедри теорії та технології соціальної роботи та організатора CSR Ukraine від 1+1 медіа-підтримкичерез Платформу онлайн-освіти зі сталого розвитку –Impactorium.

5. atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету