Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.       На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 р. № 239 і наказу  Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 р. № 406, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 27.03.2020 р. № 1/9-178 з метою виконання освітніх програм та забезпечення якості підготовки

НАКАЗУЮ:

2. Вельмишановні драгоманівці!

Дорогі студенти, аспіранти, докторанти, викладачі та співробітники університету!

У контексті реалізації заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції карантинні заклади в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління продовжено до 24 квітня 2020 року (відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 25 березня 2020 року).

3.     Вітаємо студентку факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Наталю Гудовану та її наукового керівника Ніну Осьмак з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Наталя Гудованапосіла 2 місце в ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання), що відбувся на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.Тема наукової роботи: «Гендерна проза». Науковий керівник: кандидат філологічних наук, професор кафедри української літератури Ніна Дмитрівна Осьмак.

Вітаємо й бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Пресслужба університету

4.     Вітаємо студентку факультету педагогіки і психології Тетяну Золотаренко та її наукового керівника Тетяну Васютіну з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Тетяна Олександрівна Золотаренко– студентка 4 курсу (4-ПН групи) спеціальності «Початкова освіта» – посіла 2 місце у ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», що проходив  у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (м. Вінниця, березень 2020 р.).

Тема наукової роботи: «Формування основ громадянської компетентності в учнів початкової школи у процесі хвильових занурень в умовах STREAM-освіти». Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Васютіна Тетяна Миколаївна.

Вітаємо і бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Пресслужба університету

5.      Шановні драгоманівці! Центр цифрових освітніх технологій університету повідомляє, що на час карантину відкритий вільний доступ до порталу онлайн-курсів coursera.org.

Для запису на курси звертайтесь до Центру цифрових освітніх технологій (https://www.facebook.com/groups/151166126072697/ або cdet@npu.edu.ua).