Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.      Освіта.ua склала консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України за 2019 рік. НПУ імені М.П. Драгоманова гідно витримав високу конкуренцію і вже вкотре посів перше місце серед педагогічних  закладів вищої освіти України. Хочеться подякувати всім, хто доклав зусиль для цієї перемоги, і запевнити, що ми будемо підтримувати такий високий рівень для наших абітурієнтів!

2.      І знову Драгоманівська родина відпустила у широкий світ життя своїх студентів: на факультетах НПУ імені М.П. Драгоманова відбулись випуски. Зимовими січневими ранками можна було побачити стільки заклопотаних облич у коридорах, залах, аудиторіях. Серед них і батьки з квітами, і запрошені викладачі, і новоспечені випускники - радісні й сумні водночас.

3.     17 січня 2020 року студенти-активісти НПУ імені М.П. Драгоманова провели семінар під назвою "Reduce crime together". Інформаційно-просвітницький захід відбувся за участі студентів університету, які є представниками міжнародної волонтерської організації "ASEZ-КУМ", а також студентів-волонтерів з організації ASEZ, які приїхали з Південної Кореї.

4. 24 січня 2020 р. група фахівців Історичного факультету взяла участь в експертному круглому столі: «Формуємо нове сприйняття НАТО в Україні: навчальний курс “НАТО: сила, що захищає мирних громадян"»,що проходив в Укрінформ. Організатором стала Всеукраїнська спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти, членами якої є фахівці факультету.

5. 17 січня 2020 року в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам денної та заочної форм навчання спеціальності дошкільної освіти факультету педагогіки і психології.

Випускники отримали дипломи магістра за напрямом «Дошкільна освіта» професійної кваліфікації – викладач закладу вищої освіти, інспектор з дошкільного виховання, а також за додатковими кваліфікаціями: практичний психолог у закладах освіти, вчитель початкової школи, вихователь дітей дошкільного віку з правом проведення занять іноземної мови, вчитель-логопед.