36662 525 вересня о 14:00 ауд. 340 відбулася цікава  лекція, присвячений "Advances in Soft Computing". Доповідач Слєпцов Анатолій Ілліч,  доктор технічних наук, професор кафедри управління та євроінтеграції Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Наукова діяльність пов'язана з розвитком методів ухвалення рішень в складних системах з суб’єктивними і нечіткими даними. Після захисту докторської дисертації в наукових журналах України, США і Європейського Союзу були опубліковані ряд наукових статей з розвитку теорії мереж Петрі і безперервній логіці, новим моделям мережевого планування і управління на основі нечіткої математики. Запропонований в них новий метод нечіткого мережевого планування і управління зацікавив фахівців Ben-Gurion International Airport. За посиланнями на наші публікації відоме використання цього методу китайськими ученими в управлінні рухом морських суден, в навчальному процесі та ін. Брав участь у виконанні ряду дослідницьких проектів, таких як «Моделювання керованої динаміки підводного апарату (типу торпеди)», «Моделювання аварійних режимів в енергосистемі з атомними електростанціями». Сподіваємось, що такі зустрічі надихнуть сучасного студента до нових великих відкриттів з прикладним використанням набутих знань!