Всеукраїнська науково-практична конференція
«Українська наука в інформаційних вимірах: проблеми і перспективи»

IMG 20170414 13265314 квітня 2017 року в Київському планетарії відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: проблеми і перспективи», активну участь в якій брали студенти і викладачі факультету інформатики. Понад 80 учасників конференції представляли різні навчальні заклади Києва та Київської області.

У роботі конференції взяли участь наукові працівники вищих навчальних закладів і провідних наукових установ України, серед яких Топузов О.М., директор Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, віце-президент НАПН України; Кушерець В.І., голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України; Нестеровський В.А., доктор геологічних наук, професор, директор геологічного музею Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка; Шендеровський В. А., провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор; Власова О.І., доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології розвитку факультету психології Київського національного університету імені Т.Шевченка; Олешко О.Г., кандидат сільськогосподарських наук, голова Наукового товариства творчої молоді Білоцерківського національного аграрного університету; Ющук І.П., професор, завідувач кафедри слов’янської філології і загального мовознавства Київського міжнародного університету, заслужений діяч науки і техніки; Єфименко В.В., кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету інформатики по роботі зі студентами Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, член президії Малої академії наук учнівської молоді. Також у роботі конференції взяли участь Минзар С.А., в.о. директора Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» та Васинюк В.О., директор Київського позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Цікаві ґрунтовні дослідження юні науковці Києва та Київщини представили на секційних заняттях.
Позитивний заряд енергії учасники конференції отримали від перегляду у Київському планетарії повнокупольного фільму «Бурхливий Всесвіт». За результатами науково-практичної конференції студенти факультету інформатики отримали сертифікати учасників.
Вітаємо наших юних науковців і бажаємо плідних результатів в науковій та професійній діяльності!

IMG 20170414 102041

IMG 20170414 120502