Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, оперативні новини з сайту факультету (БОТ) <<<Subscribe>>>.           Telegram канал, важливі оголошення студентам від деканату ФІ <<<Subscride>>>

IMG 7188

21 червня 2018 року в актовій залі центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова  пройшло щорічне урочисте вручення сертифікатів випускникам підготовчого відділення для українських та іноземних громадян. На свято були запрошені декан факультету інформатики професор Франчук Василь Михайлович, відповідальний секретар Приймальної комісії професор Олефіренко Тарас Олексійович, завідувач кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін доцент Ніколаєва Наталія Геннадіївна та начальник відділу по роботі з іноземними громадянами Бунгеа Лілія Сергіївна, викладачі та батьки.

Випускний рік у кожного одинадцятикласника важкий та відповідальний. Хтось готується самостійно до зовнішнього незалежного оцінювання, а хтось обирає професійну підготовку на підготовчих курсах НПУ імені М.П. Драгоманова. Нарешті ЗНО відбулось, бали отримано, можна трішки перепочити і перейти із шкільних стін у статус абітурієнтів, обрати майбутню професію. Майже 100% випускників підготовчого відділення мріють вступити до НПУ імені М.П. Драгоманова на різні факультету. І від щирого серця ми їм цього бажаємо. Але, крім ґрунтовних знань, протягом цього року в стінах університету наші слухачі зустріли нових друзів, отримали незабутні емоції та впевнились у своєму виборі майбутньої професії.

Іноземні слухачі на підготовчому відділенні вивчали мову, історію, літературу, географію. Крім цих дисциплін, вони знайомились із культурою та звичаями українського народу. Наші вже друзі з різних країн світу після завершення навчання на підготовчому відділенні планують стати студентами НПУ імені М.П. Драгоманова.

Свято відбулось. Бажаємо вам здійснити свої плани та мрії. Ми чекаємо  на вас у нашому університеті.

IMG 7096IMG 7103IMG 7105IMG 7188IMG 9721IMG 9755IMG 9785IMG 9853IMG 9857IMG 9877IMG 9927IMG 9936IMG 9998